www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Към "горските"


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Към "горските"
anti666
Публикувано на: 14.12.2008, 14:37
Quote Post












Пиша пак по тази тема, защото вече няколко месеца тук се развива една драма, която бих я нарекъл агония. Смятам, че е крайно време да бъде решена по един или друг начин. Става дума пак за Елтимир и това Движение. Както сам си го казва, неговата цел сега е то да бъде сринато, започвайки от сайта. Идеята е, че той е неговия автор, вече е провалено и няма бъдеще. И затова трябва да бъде ликвидирано. До преди няколко седмици нямахме точна идея за целите му, сега вече поне това е ясно. Последно бешe дори призовал "Да дойдат горските". Отправено най-вече към бившия админ Севар.

Всъщност, в тази тема аз бях призовал за същото. Понеже няма отговор, остава тогава предложението на Елтимир. Или по-скоро админите, от които зависи да го има този сайт, да решат какво да правим. В ченгеджийския си форум на Парата са пуснали лични данни за някои участници тук, с недвусмислената заплаха, че ако не слушкаме, ще има и още. Долните компромати от един "загрижен гражданин" срещу Данчо там ги оставям настрана. Бил иманяр, cатанист и т.н. Те служат като морално оправдание за злоупотребата с лични данни. Колкото повече, толкова по добре. Така ще му се запуши устата. Оставям и настрана факта, че са изнесени от данъчното в такова състояние, което имат службите от данните, когато си е регистрирал работата. Като оставим другите компромати настрана, вината му е , че е имал книжарница. Всъщност идеята е по-далечна. С изнасянето на такава информация всеки мангал, мутра и т.н. може да ни заплаши във всеки един момент. Нас или семейството ни. Типично ченгеджйиска хватка, когато нямат причини да го съдят, приложена успешно срещу автора на "Опасните новини" и ред други българи.
Но да се върна на предложението на Елтимир, а и моето също. В тази ситуация, на мен, а и вярвам на останалите ми е омръзнало като зъл демон от бутилка да изскача по някой злобен скандал. Ако е обикновен провокатор - гумичката и край. Но в този случай не е така просто. Затова смятам, че имаме 3 възможни варианта, които трябва админите или Севар (горските) да направят. След като при 4-ия вариант Колобъският съвет не желае да отсъди.

А те са;

1. Временно да се банне Елтимир. Докато някой от нас, който се познава и с двамата - Елтимир и Йордан да им уреди среща за да се разберат най-сетне очи в очи като българи. Като последен опит, ако въобще имат желание, особено Елтимир. Дотогава да не позволяваме на негови бивши врагове безсмислено да нажежават обстановката тук за които наистина има въпросителни. Визирам Димитър Радев, Лемс, Спас Минков, Фелда и т.н.
Също така трябва да е ясно, че за всички ние които сме имали допир до Елтимир може да цъфне някъде лична информация, придруженo с коментари. Просто трябва да го приемем. Нещото, което е подразнило най-много Елтимир ако мога да разбера, е твърдението на Йордан, че умишлено предава данни на службите за български националисти. Просто не мога да повярвам, че толкова мога да се заблудя в човек, когото съм оставял сам в дома си.
Аз смятам, че те го използват като троянски кон, действайки го с нлп, жени или компромати. Има разлика, което обаче не го прави по безопасен. За себе си и за Движението.
Ако се реши този вариант е повече от ясно, че e жизнено важно да опазим личните данни на тези, които ще се включат нататък. Било с по-добра защита в сайта, с водене на определена политика за никакви лични данни извън необходимото и т.н. Има си начини. Това е и причината този сайт да е най-масово посещаван и с най-малко активни участници. Ако приемем този вариант, това трябва да се промени, за да имат тези хора някаква сигурност и да не повтарят нашите грешки.
Top
anti666
Публикувано на: 14.12.2008, 14:46
Quote Post












2. Да се сложи бан на Йордан и Иван, които смятам че са основната причина Елтимир толкова да се озлоби. Да се махне също бана на Парадокса и Мещера.
При този вариант да бъдем готови във всеки един момент ако нещо се "издъним" пред него да бъдем обект на злостна кампания. Било то, щото някой нещо му подшушнал или просто щото не е на кеф. Това се отнася и за нови участници, с които Елтимир би могъл да има контакт. Примери бол. Аз с този вариант проблем нямам.

Последният вариант;
3. Горските просто да ударят балтията на сайта/движението и кой откъде е. Всеки да се спасява по единично. Аз с това проблем нямам също. Не го правя за пари или власт, че да понасям повече тези храчки. Понеже сайта е платен до другия октомври, предлагам дори като го свалим от нета, да дадем правата на форума на полицаите police.bg. И без това шефовете им са гътнали техния, а ние така и така сме платили. Така и предсказанието на Елтимир, че сайта няма скоро да го има ще се сбъдне и всички ще са щастливи.

Това са трите възможни варианта, както аз ги виждам. Иначе останалото е бавна агония и нямам желание да търпя този цирк повече.
Top
antijew
Публикувано на: 14.12.2008, 16:36
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



В твоя ред на мисли, ще пусна тук мое писмо-отговор/без съкращения/ към Ангел от преди 1-2 часа, което има отношение към ситуацията.

" Здрасти Ангел.
Честно да ти кажа вече не ми се влиза в раздори.
Искам само да ти припомня, че началото на този последния започна именно от теб, след безпочвените обвинения, които отправи към Запознат и го принуди да се одтегли от Админ-истративния пост, който заемаше.
Последните ти действия с предоставяне на лична информация за "Алеята на предателите" на Парчо за Йордан и други, също мисля че е недостойно от твоя страна. Танцьора сега се мисли за много велик, а всъщност е смешен и жалък. С Дари си умираме от смях всекидневно с яловите му опити за разцепление. Е, единствено успя с Мещера, ама и на него ще му уври главата. При него процесите вървят по-бавно... Парчо му даде мод. права и с това Мещера се почувства значим, но реши ли да си ползва правата, Парчо го "пляска" през пръстите. Хаха. Абе цирк. И с този мнимия "Екзекутор" ми е ясна работата, ама за сега ще си затрая.
За Йордан! Йордан не те бе нападал до момента на атаката ти към Запознат. Явно чашата му е преляла от тези твои действия и последствията от тях. Замисли се дали не е така. С Анти666 нямам представа каква е ситуацията.
Работата със Севар е идентична според мен както със Запознат и затова той сега явно не желае да се включва в раздорите. След като бяхме за пръв път при теб с него, на следващите дни ти постъпи, както със Запознат сега. Това е, което си мисля по въпроса.
Отговорите ми са честни и показват това, което мисля за ситуацията.
Надявам се честността ми да не те е обидила. Дето има една приказка-"Право Куме в очите".
Поздрави!
Росен "


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Пламен Пасков
Публикувано на: 14.12.2008, 17:39
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



Аз все пак предлагам четвърти, въпреки, че се повтарям:

1. модериране на всеки, вкл. и на модераторите, по правилата, без двойни стандарти и отстъпки за когото и да е. Сквернословията се трият

2. Случаите, когато някой започне лична препирня с някого другиго (без значение, доколко е с основание или доколко е общественно значимо), се вкарват и двамата във вътрешен форум, да го наречем: "скандалджийница", далеч от публичните очи. Докато не се оправят и не го декларират и двамата на админите, достъп до публичната част имат само като читатели

3. В случаите на системни повторения на нарушенията на правилата: бан за 7-10-30 дена. Това винаги отрезвява достатъчно дори и пияните, ако има такива.

4. Нови регистрирани членове на офрума се допускат само след препоръка от някой от регистрираните членове, които гарантират и отговарят за него. Все още твърдя, че форума беше хакнат чрез кражба на модераторска парола с помощта на троянец, което е правено от същия и преди, и по други форуми. И за мен хаквалият не е не са нито Ангел, нито Парадокс, нито който и да е от известните нормални членове, колкото и да са им били изострени страстите и емоциите.

Въпросът е да решим проблемите, а не да ги закопаем, като банираме Йордан, парадокс, Ангел или сайта изобщо.
Правилата, прилагането им, тяхната равнопоставеност и неотменност и навременност са в състояние да вкарат нещата в ред, според мен.
Ако се прилагат системно и спарведливо като инструмент,


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 15.12.2008, 6:38
Quote Post












"Парчо му даде мод. права и с това Мещера се почувства значим, но реши ли да си ползва правата, Парчо го "пляска" през пръстите. Хаха. Абе цирк. И с този мнимия "Екзекутор" ми е ясна работата, ама за сега ще си затрая."

Ами ще го пляска я. По фатмашки. Така е и с bgskina, който направи грешка, та го нарече парадоксче. Набързо беше поставен на място. Както и заплахата за бан на всеки, влязъл с прокси. Направо да изисква лична карта и да не си прави труда повече. И ха е стъпил накриво, ха е влязъл в алеята на предателите с личната си карта на показ. Това във връзка и с предложението на Пламен. 4-та му точка е абсолютно нереалистична, точно обратното - ние не искаме да знаем лични данни за никого. Важна е съпричастността към Идеята. Ако той е провокатор или ченге дълго няма да се задържи, все някога ще си покаже рогата.
А иначе с този "екзекутор" цирка наистина е пълен. По правописните му грешки ще го познаете. Щото в сержантското училище не са ги учили много на правопис. За това ченгето Войнов е право - едно време в ДС приемаха с висше, а сега са ги "з"брали от кол и въже. Те затова и протестират редовите полицаи.
А иначе за Данчо - получил "бащата на двете деца" след служебна справка от данъчните личните му данни, публикувал ги. Интересно кога ще му публикуват и личната карта smil4341944e6b0c8.gif Щото май още я търсят из архивите.
Top
anti666
Публикувано на: 15.12.2008, 6:56
Quote Post












А по първите предложения на Пламен - те се решават автоматично след тези 3 възможни варианта. Всички ние се уморихме от изпълненията. Ето ги пак трите варианта;
1. Временен бан на Елтимир с възможни последствия - изваждане на лични данни за всеки участник, с който се е познавал до момента. Евентуални съдебни дела или саморазправи. Проблеми с данъчните и т.н. Все неприятни неща, но за сметка на това ще имаме грижата да не допуснем това към бъдещите участници и да продължим по втория етап за идеята на Саракта.

2. Бан за Йордан и Иван. По желание парчо - админ, Мещер - модератори. Аз си налагам самобан, заедно със сегашните админи. Задължително влизане без прокси, желателно с лична карта и 2 препоръки
Връщане към първия етап. Борба с групата на Лемс, Митко Радев и Пингвин Димитров.

3. Сваляне на сайта от мрежата и последно "З"богом. Предаване на админския панел на някое редово ченге, за да си възстановят техния форум. И без това вчера бяха подготвили биячите от "Врана" да ги бият ако бяха тръгнали да ступат Пингвина и шефовете си.

Четвъртият вариант засега остава висящ.
Top
JulesW
Публикувано на: 15.12.2008, 9:19
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 60
Участник # 871
Дата на регистрация: 11-March 07



Ако решението трябва да бъде взето от потребителите тук, то аз избирам първия вариант. Въпреки уважението ми към Ангел и това, че и аз съм имал косвен контакт с него предпочитам повече от позицията на читател това място чисто от бесове и по-наситено със знание водещо към Знание. Колкото до изнасянето на лични данни нямам идеи дали може да се противодейства по някакъв начин, но смятам че изберем ли правилния път Слънчевият Бог едва ли ще ни остави без защита.
PMEmail Poster
Top
Карък
Публикувано на: 15.12.2008, 10:03
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 18
Участник # 1 408
Дата на регистрация: 19-March 08



Аз също избирам точка едно като вариант. А колкото до изнасянето на лични данни на участниците, ангел винаги го е правил без изключение. Сега просто го прави публично, а преди това зад гърба на участниците, без тяхно позволение. Този се е компрометирал достатъчно и заслужава вечна баница.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 16.12.2008, 12:37
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Ми, "горския" си слезе. Брех, гледам, още не сте ги баннали тия. Но Георги обеща, че ще си направи Банираща Суровачка за Сурва. Няма кво да се обясняваме повече. Всяка проява на милосърдие е пагубна за нас. Ако искаш лозата да даде грозде, трябва правилно да я подрежеш. Без рязане не става, както и без баниране, няма да мине.

Иначе Пасков се бара либерал, ама ние либералите не ги обичаме.

Пасков:

"нормални членове".

Пасков, ти като пишеш, вярваш ли си? И откъде накъде смяташ, че сайта ще се закопае, ако баннем този или онзи? По-закопан от положението, в което изпадна след задействането на агентурата в него, отпреди година, (а тя е в него много отпреди това време), няма накъде.


PMEmail Poster
Top
Пламен Пасков
Публикувано на: 16.12.2008, 13:28
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



QUOTE (Jordan_13 @ Dec 16 2008, 12:37 PM)

Иначе Пасков се бара либерал, ама ние либералите не ги обичаме.

Пасков:

"нормални членове".

Пасков, ти като пишеш, вярваш ли си? И откъде накъде смяташ, че сайта ще се закопае, ако баннем този или онзи? По-закопан от положението, в което изпадна след задействането на агентурата в него, отпреди година, (а тя е в него много отпреди това време), няма накъде.

Данчо, не ми слагай етикети.
За мен демокрация и либерал са мръсни думи.
Написах "нормални" членове, просто защото друг разделителната ивица не е формулирана по-ясно. Въпреки, че "нормални" също е по-скоро евфемизъм, отколкото определение, признавам.
Не съм правил и прокоби, че сайта щял да се закопае, ако баннем този или онзи - прегледай внимателно - най-вероятно цитираш някой друг, не мен.
Точния ми цитат е:
QUOTE
Въпросът е да решим проблемите, а не да ги закопаем, като банираме Йордан, парадокс, Ангел или сайта изобщо.


Ако аз видя доказателства за ченгета и предателство и продажба на идеята и хората, които са техни носители, аз ще предложа не само бан.

Ако аз виждам доказателства за деструктивност, които още може и да не са в територията на предателството, а само на егоцентризма, аз предлагам модериране и временни банове.

С тебе се различаваме по прага на доказателственността, при нас тя е различна, но това не е равно на либерализъм.
Оттук и само оттук произтича и несподелянето ми на методите ти към хора, за които аз засега поне нямам доказателства, че заслужават такова третиране.
Ако ти имаш, и можеш да ги направиш явни, направи го.
Ако не искаш, или доказателствата ти са от друго естество, решаваш си сам - как да постъпиш.
Времето ще покаже - кой е бил прав, и дали изобщо следва да си сравняваме правотата тук.


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 16.12.2008, 13:39
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Пламен Пасков @ Dec 16 2008, 01:28 PM)
QUOTE (Jordan_13 @ Dec 16 2008, 12:37 PM)

Иначе Пасков се бара либерал, ама ние либералите не ги обичаме.

Пасков:

"нормални членове".

Пасков, ти като пишеш, вярваш ли си? И откъде накъде смяташ, че сайта ще се закопае, ако баннем този или онзи? По-закопан от положението, в което изпадна след задействането на агентурата в него, отпреди година, (а тя е в него много отпреди това време), няма накъде.

Данчо, не ми слагай етикети.
За мен демокрация и либерал са мръсни думи.
Написах "нормални" членове, просто защото друг разделителната ивица не е формулирана по-ясно. Въпреки, че "нормални" също е по-скоро евфемизъм, отколкото определение, признавам.
Не съм правил и прокоби, че сайта щял да се закопае, ако баннем този или онзи - прегледай внимателно - най-вероятно цитираш някой друг, не мен.

Ако аз видя доказателства за ченгета и предателство и продажба на идеята и хората, които са техни носители, аз ще предложа не само бан.

Ако аз виждам доказателства за деструктивност, които още може и да не са в територията на предателството, а само на егоцентризма, аз предлагам модериране и временни банове.

С тебе се различаваме по прага на доказателственността, при нас тя е различна, но това не е равно на либерализъм.
Оттук и само оттук произтича и несподелянето ми на методите ти към хора, за които аз засега поне нямам доказателства, че заслужават такова третиране.
Ако ти имаш, и можеш да ги направиш явни, направи го.
Ако не искаш, или доказателствата ти са от друго естество, решаваш си сам - как да постъпиш.
Времето ще покаже - кой е бил прав, и дали изобщо следва да си сравняваме правотата тук.

Ако аз видя доказателства за ченгета и предателство и продажба на идеята и хората, които са техни носители, аз ще предложа не само бан.
-------------------------------------------------------------------------------------
Ако си следил внимателно последната година "развитие" на сайта, ще разбереш, че не са ти нужни доказателства. Още повече, че хората предложени за БАН сами се разобличиха, някои участници дори свидетелстваха по един недвусмислен начин, че са били оглеждани и са били правени опити да бъдат вербувани по един или друг начин. Действието на службите е такова, че да не оставя несъмнени доказателства, иначе няма да са служби.
Ти сам предложи агентите, сътрудниците и доносниците им да бъдат лустрирани, а сега тази мярка ти се струва страшна, много страшна?!
Ми тя е твоята предложена мярка. Ти вместо да я подкрепиш, ти правиш точно обратното, което веднага те вкарва в съмнение, за достоверността на това, което пишеш.
Бан-а е един вид лустрация. Ако ние се колебаем на едно виртуално ниво да го направим, няма смисъл да говорим за реалния живот. А няма смисъл да говорим и за бъдещето. Такова просто няма да съществува.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 16.12.2008, 13:52
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Просто трябва да го приемем. Нещото, което е подразнило най-много Елтимир ако мога да разбера, е твърдението на Йордан, че умишлено предава данни на службите за български националисти. Просто не мога да повярвам, че толкова мога да се заблудя в човек, когото съм оставял сам в дома си.
Аз смятам, че те го използват като троянски кон, действайки го с нлп, жени или компромати. Има разлика, което обаче не го прави по безопасен. За себе си и за Движението.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Алтимир дава информация за всеки, от който се заинтересува ДС и има някакъв, макар и косвен контакт с него, като информацията, която се търси от Алти е от по-пикантериен характер, иначе другата те могат да си я вземат по други канали. Базират се на доверието, което има Алти в редица хора. Но тези, хора, забравят, че зависимият от егото си и алкохола човек продава най-лесно всичко около себе си, за да удовлетвори първото и второто.
Няма нужда от доказателства. Факт е, че той изнесе информация, ей така, неглиже, без капка съвест, все едно изпикава в тоалетната поредната бира. И го смята даже за достойнство.
Пък за определенията "предател" ще го подмина с усмивка. Защото за да си "предател", значи трябва между двама човека да е имало вземане-даване и създадено някакво доверие, което единият е изпортил. Но когато никога е нямало нищо, а всичко е било всъщност една игра, един театър, то тогава "предателството" е само етикет, както Пасков посочи по-горе и опит сам да се оневиниш пред съвестта си за грешките, които си допуснал, чрез другия.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 16.12.2008, 14:15
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Аз съм на мнение, че не трябва да бъде подценявано днешното ДС. Не трябва да бъдат подценявани дори доносниците, колкото и да изглеждат незначими, но това е само на пръв поглед, защото те са едно тяло с управляващия ги агент. Това, че изглеждат на моменти лековати и смешни е само за заблуда. Те са като дебнещ лъв, който подхожда към плячката си, бавно, но сигурно. Агентурата работи първом изключително на психологическо ниво. Тя търси ахилесовата пета на нашето съзнание. При националистите, това е националистичното чувство, родолюбивия порив, готовността да се жертваш за Родината. Звучи зловещо, но точно това се използва от ДС, точно през тези възвишени чувства, те влизат в съзнанието ти, намират слабото ти място и точно там, акцентуват, докато не станеш техен. След това ти самият не правиш разлика между себе си и тях.
ДС имат обичая да стимулират определени тенденции в човека. Те дори могат да стимулират примерно любовта ти към историята и оттам също да те вземат, като създадът в развитието ти като личност определена тенденция, която макар родолюбива и добра напълно се контролира от тях.
Най-лесния начин е като ти разрешат материалните проблеми. Но това е за най-ниското качество хора, според тяхната квалификация. В един момент куриращия офицер, може да реши, че не е добре за този тип личност, който ръководи и наблюдава да има голяма материално благополучие, но ще е по-полезен да бъде развит в интелектуалното поле. И с всички сили, дадената личност се насърчава в тази посока. особено, ако има дадености и желание за това.
Затова аз ги наричам "вълци в овчи кожи". Те са абсолютно зло. И само ПОБЕДАТА НАД САМИТЕ НАС ни прави неуязвими за тези сили. Неслучайно го дефинирах така за Втория етап.
PMEmail Poster
Top
Пламен Пасков
Публикувано на: 16.12.2008, 14:25
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



QUOTE
-------------------------------------------------------------------------------------
Ако си следил внимателно последната година "развитие" на сайта, ще разбереш, че не са ти нужни доказателства. Още повече, че хората предложени за БАН сами се разобличиха, някои участници дори свидетелстваха по един недвусмислен начин, че са били оглеждани  и са били правени опити да бъдат вербувани по един или друг начин.

Това обаче не означава, че тези двамата са приели сътрудничество. Ако го бяха приели, защо им беше да описват случая и да разлайват кучетата?

QUOTE
Ти сам предложи агентите, сътрудниците и доносниците им да бъдат лустрирани, а сега тази мярка ти се струва страшна, много страшна?!
Ми тя е твоята предложена мярка. Ти вместо да я подкрепиш, ти правиш точно обратното, което веднага те вкарва в съмнение,  за достоверността на това, което пишеш.
Бан-а е един вид лустрация. Ако ние се колебаем на едно виртуално ниво да го направим, няма смисъл да говорим за реалния живот. А няма смисъл да говорим и за бъдещето. Такова просто няма да съществува.

Не само я предложих, но смятам да я отстоявам и да се боря за нея с всички средства. И съм съгласен, че бана е вид виртуална лустрация.

Аз имам проблем само с убедеността си, дали не го налагаме на неправилните хора. Говоря за Мещера и Парадокс. Вина имат, и те си я признаха, но на междуличностно ниво, за мен поне. И Парадокс си прие бана като заслужен.
Мещера има и грях, че не е казал по-рано за Войнов, защото е вярвал на авторитетната преценка на Ангел, че бил читав.
Но както и да е - това вече е като хвърлен камък. Връщане към това не искам да правя, защото едва ли е възможно, а и аз съм трета страна в случая, и шансовете да оплескам нещо, вместо да го оправя, са по-големи.
------
За едно си прав: не съм следил достатъчно добре форума за изминалата година.
И е напълно възможно да съм изтървал нещо същественно.


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 16.12.2008, 14:33
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Това обаче не означава, че тези двамата са приели сътрудничество. Ако го бяха приели, защо им беше да описват случая и да разлайват кучетата?
=======================================================
За да отърват кожите и да не излезнат от прикритие. Това е психологически маньовър. Признаваш си, излизаш на светло и подлагаш случката на дебат, чиято цел е твоето оневинение, защото в случая скриването повече би те разкрило, отколкото осветляването на случая.
Пасков, в България няма да има "революция" за сваляне на републиката или за промяна на системата, защото над 50% от населението тук са били или доносници или сътрудници или агенти на ДС. По един или друг начин те са вързани като кучета на синджир. Могат само да лаят; хапят те, само когато се доближиш плътно до тях.
PMEmail Poster
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020